• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Slavnostní vítání občánků

V sobotu odpoledne dne 20. května 2017 proběhlo v prostorách Domu volnočasových aktivit ve Valtrovicích slavnostní VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ, přivítání nových občánků naší obce do života.  Starosta obce Mgr. Luděk Lahner přivítal čtyři občánky:  Tomáše Jana Orla, Julii Šejnovou, Petru Kalinovou a Jana Wágnera.  Krásnými básničkami a písničkami přispěli k slavnostnímu vítání naše školní děti. Rodiče i hosté se podepsali do kroniky obce. Závěrem byl rodičům předán drobný dárek pro své děti a maminkám kytička. Malé občánky srdečně vítáme do řad spoluobčanů naší obce a přejeme jim šťastný a radostný život mezi námi.

Odkazy

logo PP

logo

logo

  

Logoidsjmk

 

vinarstvi

 

voda

 

baner reklama jm copy

Zajímavé odkazy

logo PP

logo

logo

  

Logoidsjmk

 

vinarstvi

 

voda

 

baner reklama jm copy